فاست ارز دیجیتال رایگانکسب درآمد رایگان

آموزش دریافت لایت کوین رایگان از Litecoin Giveaway

مانیتورینگ اپلیکیشن لایت کوین رایگان Litecoin Giveaway

اپلیکیشن Litecoin Giveaway یک نرم افزار گوشی معتبر از شرکت Bitcoin Aliens برای کسب لایت کوین رایگان است شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید هر یک ساعت با فاست رایگان لایت کوین و نصب اپلیکیشن و بازی و دیدن تبلیغات کسب درآمد کنید. لایت کوین (LTC) یک ارز رمزنگاری شده همتا به همتا و پروژه نرم‌افزاری متن‌باز منتشر شده تحت پروانه ام‌آی‌تی است. از بیت‌کوین الهام گرفته شده و از لحاظ فنی تقریباً شبیه به بیت‌کوین است. تراکنش سکه‌ها بر پایه یک پروتکل متن باز انجام می‌شود. توسط هیچ قدرت مرکزی مدیریت نمی‌شود. لایت کوین یک ارز رمزنگاری شده محبوب است که در حال حاضر در بسیاری از صرافی های ارز رمزنگاری شده معامله می شود.

وضعیت: در حال پرداخت

اپلیکیشن claim FREE Litecoin با امتیاز 4.4 و با یک میلیون دانلود و کلی نظر مثبت یک اپلیکیشن معتبر برای کسب درآمد و دریافت لایت کوین رایگان است. با ما همراه باشید تا آموزش کامل این اپلیکیشن رو در سایت پولساز آموزش بدهیم.

آموزش دانلود و نصب اپلیکیشن Litecoin Giveaway

برای دانلود اپلیکیشن Litecoin Giveaway شما می توانید از لینک پایین استفاده کنید و نرم افزار لایت کوین رایگان رو از گوگل پلی دانلود کنید.

بعد از دانلود و نصب Litecoin Giveaway شما باید ایمیل خود را وارد کنید بعد از شما یک آدرس والت ارز دیجیتال لایت کوین رو می خواهد تا ثبت نام شما کامل شود. بعد وارد صفحه ای مثل عکس پایین می شوید.

آموزش دانلود و نصب اپلیکیشن Litecoin Giveaway

برای دریافت لایت کوین رایگان هر یک ساعت باید وارد بخش فاست Hourly Claim شوید و براساس شانس می توانید لایت کوین رایگان به دست آورید. باید روی گزینه Spin Prizes کلیک کنید و براساس هر Spins می توانید شانس خود را برای دریافت بیشتر لایت کوین استفاده کنید و با دیدن تبلیغات این شانس برای شما شارژ می شود.

فاست رایگان لایت کوین

در بخش OfferWalls شما با انجام کارهای کوچک می توانید لیتوشی Litoshi رایگان کسب کنید.

دریافت لایت کوین رایگان با OfferWalls

در بخش Bonus Claim Available شما با دیدن تبلیغات می توانید شانس خود را برای دریافت لایت کوین رایگان تست کنید. با دیدن هر تبلیغ می توانید مقداری لاتوشی رایگان به دست آورید.

لایت کوین رایگان با دیدن تبلیغات

در بخش های مثل Playtime OfferWall یا Make Money OfferWall و Bitlabs Surveys شما با نصب اپلیکیشن و بازی ها می توانید لاتوشی رایگان به دست آورید.

در بخش Control Panel شما می توانید تنظیمات اکانت خود را ببینید همچنین برای کسب درآمد بیشتر می توانید از لینک زیرمجموعه گیری خود استفاده کنید و دوستان خود را به این اپلیکشین دعوت کنید.

روش های کسب درآمد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا