فاست ارز دیجیتال رایگانکسب درآمد رایگان

فاست پی faucetpay بهترین کیف پول ارز دیجیتال رایگان

آموزش فاست پی کیف پول کسب درآمد فاست

فاست پی faucetpay یک کیف پول مخصوص فاست و کسب درآمد قطره ای است که برای شما که دنبال کسب بیت کوین رایگان و ارزهای دیجیتال رایگان هستید عالی است یک کیف پول معتبر پرداخت خرد یا میکرو والت یا حساب واسط Micropayment که از ارزهای دیجیتال زیادی مثل بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، لایت کوین، دش کوین، ترون و… پشتیبانی می کند و شما مستقیم به فاست های معتبر همیشه وصل هستید و می توانید راحت از فاست ها ارز دیجیتال رایگان بگیرید و مستقیم به این کیف پول معتبر واریز کنید.

مزایا کیف پول فاست پی Faucetpay

  • دارای لیست فاست های معتبر FP
  • برنامه زیرمجموعه گیری
  • اکسچنج داخلی
  • بازی و کسب درآمد
  • پشتیبانی از ارز های دیجیتال مهم
  • پشتیبانی از API برای فاست ها
  • سیستم کسب درآمد کلیکی و تبلیغات
  • کسب درآمد از نظرسنجی و انجام کارهای ساده
  • امنیت بالا و دادن درگاه پرداخت کریپتویی

این کیف پول کلی مزایا دارد و یکی از بهترین سایت های کسب درآمد ارز دیجیتال هم هست و شما از روش های مختلف می توانید ارز دیجیتال رایگان کسب کنید و کار مانیتورینگ و بررسی سایت های فاست رو هم راحت کرده است و بدون این که دردسر اسکم شده و کلاهبرداری سایت فاست رو داشته باشید پولسازی کنید.

آموزش ساخت کیف پول فاست پی

خب برای ثبت نام در سایت فاست پی faucet pay و ساخت یک کیف پول شما باید وارد بخش Sign up شوید ولی یادتون باشه که VPN خودتون رو باید خاموش کنید تا بتوانید ثبت نام کنید. دوستان توجه داشته باشید که کیف پول فاست پی faucetpay نسخه گوشی و اپلیکیشن برای دانلود ندارد. پس دنبال برنامه اندروید فاست پی برای دانلود نگردید.

طبق عکس پایین و توضیحات ما آموزش ثبت نام رو کامل کنید.

ثبت نام در سایت فاست پی

بخش A: در این بخش USERNAME برای خود یک نام کاربری وارد کنید.

بخش B: در این بخش EMAIL ADDRESS ایمیل خود را برای ساخت اکانت رایگان وارد کنید.

بخش C: در این بخش EMAIL ADDRESS (REPEAT) دوباره ایمیل خود را وارد کنید.

بخش D: در این بخش PASSWORD هم یک رمز عبور قوی برای خود وارد کنید.

بخش E: در این بخش PASSWORD (REPEAT) هم دوباره رمز عبور خود را وارد کنید. 😀😀😀

بخش F: این هم برای کسب درآمد چاره ای نداریم تیک قبول کردن کل قوانین رو بزنید.

بخش G: در این قسمت هم کد کپچا رو باید حل کنید که باید یک پازل رو ببرید جایی که خالی است.

بخش H: در این بخش Create account هم اگر تمام فیلد های بالا رو کامل کردید این دکمه رو بزنید تا ثبت نام شما کامل شود. برای شما یک لینک تایید ثبت نام ارسال می شود که باید به ایمیل خود سر بزنید و ثبت نام رو فعال کنید.

برای ورود به فاست پی هم شما باید به بخش Login in بروید و با دادن ایمیل و رمز عبور می توانید وارد اکانت خود شوید.

توجه داشته باشید که اگر رمز عبور خودتون رو فراموش کردید روی گزینه Recover Password کلیک کنید و با دادن ایمیل خودتون می تونید رمز خود را بازیابی کنید.

آموزش منوهای سایت فاست پی

بخش AB: منو داشبورد Dashboard سایت فاست پی ولت شامل User Dashboard و Faucet Owner Dashboard است.

که گزینه اول برای کاربرهای است که از فاست ها استفاده می کنند که یک نمای کامل از کیف پول و تنظیمات و بخش های کسب درآمد است. ولی قسمت Faucet Owner Dashboard برای کسانی است که مالک یک سایت فاست هستند و می خواهند فاست خود را به این کیف پول معرفی کنند.

آموزش منوهای سایت فاست پی

آموزش های بخش C:

PORTFOLIO VALUE: کل موجودی شما است.

COINS COLLECTED TODAY: کل سود امروز شما است.

PAYOUTS RECEIVED TODAY: مبالغ برداشتی امروز شما است.

آموزش بخش D:

REWARD POINTS: امتیاز سیستم پاداش شما که بعدا می توانید به پول نقد تبدیل کنید.

آموزش برداشت از فاست پی

آموزش بخش AB: در بخش کیف پول wallet یا Deposit / Withdrawal شما می توانید موجودی اکانت خود را چک کنید و از گزینه Withdrawal موجودی خود را برداشت بزنید یا این که انتقال از فاست پی به تراست ولت انجام دهید.

آموزش برداشت از فاست پی

آموزش بخش C: خب شما در این بخش ارزهای خود را می توانید مشاهده کنید.کوین COIN ارز های دیجیتال شما هستند و BALANCE موجودی شما رو نمایش می دهد. USD VALUE هم نمایش میدهد که موجودی شما به دلار چقدر ارزش دارد.

از گزینه DEPOSIT می توانید اکانت خود را شارژ کنید و از کیف پول و صرافی های دیگر به این کیف پول ارز دیجیتال انتقال دهید.

از گزینه WITHDRAW هم می توانید برای برداشت موجودی خود استفاده کنید که این سایت با کمترین مقدار کارمزد برای شما این کار رو انجام می دهد.

از گزینه linked addresses هم برای این که آدرس های خود را برای برداشت مشخص کنید استفاده کنید و آدرس های خود را تنظیم کنید.

توجه: باید این رو در نظر بگیرید که هرچقدر هم یک کیف پول معتبر باشد شما نباید موجودی خود را کامل و در مبلغ سنگین در این جور کیف پول ها نگهداری کنید و باید به یک کیف پول سخت افزاری یا حداقل کیف پول تراست ولت انتقال دهید.

آموزش بخش کسب درآمد Earn

یکی از بخش های پولساز این سایت همین بخش است که شامل روش های جالبی برای کسب درآمد است.

Faucet List: لیست فاست ها

در این بخش به شما یک لیست از سایت های فاست معتبر معرفی میکند که شما می توانید بروید و طبق قوانین اون فاست ها کلیک کنید و موجودی شما هم مستقیم به این کیف پول واریز می شود که جالب است که موجودی همه فاست ها رو در یک کیف پول دارید که می توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

Faucet List لیست فاست ها

خب در این بخش می توانید فاست های معتبر بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، لایت کوین، بیت کوین کش، دیجی پی، دش کوین، ترون، تتر، زی کش، بایننس کوین، سولانا، ریپل، متیک، کاردانو و فیوررا رایگان رو انتخاب کنید.

از گزینه Favourites هم می توانید فاست های رو که دوست داشتید و بیشتر کلیک کردید رو در لیست ببینید.

Offerwall: تبلیغات آفروال

در این بخش این کیف پول faucetpay با شرکت های AdGate،Wannads،TimeWall،Monlix،CPX Research،Lootably همکاری دارد و شما با انجام کارهای مثل نصب نرم افزار، اپلیکیشن گوشی و… می توانید درآمد کسب کنید.

Surveys: کسب درآمد از نظر سنجی

در این بخش شما می توانید با شرکت در نظرسنجی ها کسب درآمد کنید که برای این که این بخش برای شما فعال شود باید هفت روز از ساخت اکانت شما گذشته باشد و همچنین از هفت تا فاست سود گرفته باشید همچنین در یک ماه حداقل 0.01 دلار از فاست ها جمع آوری کرده باشید.

Paid to Click: کسب درآمد از کلیک کردن تبلیغات

برای فعال شدن این بخش شما باید 25 بار حداقل در 5 سایت فاست کلیک کنید و ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید. فقط لازم است که روی دکمه View در کنار هر تبلیغ کلیک کنید و صبر کنید.

FEY Staking: کسب درآمد از استیکینگ

استیکینگ یا سپرده گذاری یک روش کسب درآمد با ریسک کم است شما در کیف پول فاست پی می توانید ارز FEYORRA رو استیک کنید و سود سالیانه دریافت کنید که در حال حاضر بابت قفل کردن 70 روزه تا 22% سود به شما داده می شود.

توجه داشته باشید که استیک کردن هم ریسک خود را دارد و شما در این روش تا 70 روز نمی توانید به موجودی خودتان دست بزنید ولی یک شرایط خاص هست که 10% از موجودی شما رو کم می کند و پول شما رو به شما برمیگرداند. همچنین قیمت این توکن ها در یک ساعت تغییرات زیادی دارد و امکان دارد توی این هفتاد روز حدود 90% هم ریزش داشته باشد و یا این که هزاران درصد رشد داشته باشد.

آموزش بخش کسب درآمد شرطی Multiply BTC

این بخش شامل بازی های کازینوی است که هر کدوم تخصص خاص خود را لازم دارد و توی این مطلب نمیشه توضیح بدهم و ایشالا در آینده نزدیک همه این بخش ها رو هم توضیح می دهم. فاست پی faucetpay شامل بازی های شرطی Dice، Crash، Limbo، Roulette، Plinko، Diamonds، Towers، Mines، Blackjack، Slots، است.

در بخش Coin Swap هم می توانید ارز های خود را به یکدیگر تبدیل کنید.

در بخش Affiliate هم می توانید با دعوت دوستان خود به نصب و ثبت نام این کیف پول درآمد کسب کنید.

در پایان دوستان اگر هر روز در این کیف پول faucet pay کسب درآمد کنید و از فاست ها و دیگر روش های کسب درآمد این کیف پول استفاده کنید می توانید به یک پولساز تبدیل شوید و درآمد روزانه بالایی رو کسب کنید. به امید دریافت سود تیمی در خانواده پولساز ایران 🤑 همچنین اگر سودی کسب کردید لطفا در این صفحه تجربه خود را به اشتراک بگذارید تا به یکدیگر در رسیدن سود کمک کنیم.

روش های کسب درآمد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا