وبلاگ

فاست چیست؟ انواع سایت Faucet ارزدیجیتال

سایت فاست کریپتو و کسب قطره ای ارزدیجیتال رایگان

به دست آوردن ارز دیجیتال قطره ای، آن‌ هم به صورت رایگان و در قالب جایزه های مفت، یکی از جذاب‌ترین راه‌های کسب درآمد رایگان در دنیای رمزارزها است به این روش جمع‌آوری ارزهای دیجیتال، اصطلاحا کریپتو فاست می‌‌گویند.

سایت یا برنامه‌های مشخصی وجود دارد که در ازای انجام تسک‌های ساده به شما ارز دیجیتال پاداش می‌دهد. استفاده از فاست های ارز دیجیتال یک راه آسان برای کسب مقدار کمی ارز دیجیتال است، اما نباید به عنوان یک منبع درآمد اصلی در نظر گرفته شود.

شبکه‌های بلاک چین مکانیسم‌های مختلفی از جمله ایردراپ، کریپتو فاست و … را برای توزیع ارز دیجیتال طراحی کرده‌اند. 

فاست Faucet چیست؟

فاست‌ها سایت‌ها یا برنامه‌هایی هستند که در ازای فعالیت‌هایی خاص به کاربران رمزارز پاداش می‌دهند. معمولا فاست‌ها با اهداف تبلیغاتی و آموزشی ایجاد می‌شوند و در گذشته پاداش آن‌ها تعداد قابل توجهی بیت کوین بود، اما امروز با توجه به شناخته‌شدن و ارزش بالای این رمزارز فاست‌ها پاداش زیادی نمی‌دهند.

ایده فاست (Faucet crypto – شیر آب ارزهای دیجیتال)، نام فاست با ذهنیت چکه کردن قطره‌های آب از شیرآب انتخاب شده که در این مورد به‌جای قطره‌های آب، قطره‌های ارز دیجیتال هستند که در دست کاربران چکه می‌کنند. زمانی‌که وارد وب‌سایت‌هایی می‌شوید که فاست رمزارز به شما پاداش می‌دهند، این پاداش‌ها مانند قطره‌هایی در‌اختیارتان قرار می‌گیرند.

شیر کرپیتو، سیستمی رایگان برای کسب ارزهای دیجیتال است که قدمت آن به سال ۲۰۱۰ برمی‌گردد؛ درست پس از عمومی شدن شبکه بیت کوین در سال ۲۰۰۹ و زمانی که این ارز دیجیتال ارزش کمی داشت، گاوین اندرسون (Gavin Andersen)، یکی از توسعه‌دهندگان مشهور شبکه بیت کوین، به افرادی که در این شبکه، فعالیتی هرچند کوچک انجام می‌دادند، مقداری بیت کوین اهدا می‌کرد.

مزایای فاستمعایب فاست
دسترسی آسان: فاست ها برای همه افراد در دسترس هستند و نیازی به دانش یا مهارت خاصی ندارند.پاداش کم: پاداش های فاست ها معمولاً بسیار کم هستند و برای کسب درآمد کافی، باید زمان زیادی را صرف کنید.
راه آسان برای شروع: فاست ها یک راه آسان برای کسب مقدار کمی ارز دیجیتال هستند.احتمال کلاهبرداری: برخی از فاست ها کلاهبرداری هستند و ممکن است اطلاعات شخصی شما را جمع آوری یا از شما اخاذی کنند.
آموزش ارز دیجیتال: فاست ها می توانند راه خوبی برای یادگیری در مورد ارزهای دیجیتال باشند.زمان بر: ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا مقدار کافی ارز دیجیتال برای برداشت جمع آوری کنید.
جدول بررسی مزایا و معایب سایت های فاست

انواع فاست کریپتو

به طور کلی دسته‌بندی فاست‌ها بر اساس نوع توکنی است که پاداش می‌دهند. مثلاً: فاست بیتکوین، فاست اتریوم، فاست دوج کوین، فاست شیبا، فاست لایت کوین، فاست بی ان بی و…

ولی انواع فاست رایگان کریپتو را می توان بر اساس معیارهای مختلفی نیز طبقه بندی کرد.

 • نوع ارز دیجیتال: فاست های کریپتو می توانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، زی کش، ترون، دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال را ارائه دهند.
 • مدت زمان انتظار: فاست های کریپتو معمولاً پاداش های خود را در فواصل زمانی منظم مانند هر 5 دقیقه، 1 ساعت یا 24 ساعت پرداخت می کنند.
 • مقدار پاداش: مقدار پاداش های فاست های کریپتو معمولاً کم است و با گذشت زمان کاهش می یابد.
 • وظایف مورد نیاز: فاست های کریپتو معمولاً برای دریافت پاداش، نیاز به انجام وظایفی مانند تماشای تبلیغات، کلیک بر روی لینک ها، تکمیل نظرسنجی ها یا حل معماها دارند.
شیوه پاداش دهی سایت فاست

شیوه پاداش دهی سایت فاست

فاست‌ها سایت‌های تبلیغاتی هستند که براساس سیستم پاداش عمل می‌کنند. پاداش‌ها (ارزهای دیجیتال رایگان) به افرادی داده می‌شوند که از این سایت‌ها بازدید کرده و طبق دستور عمل آنها عمل می‌کنند.

سایت‌ها و برنامه‌های فاست وجود دارند که در ازای انجام تسک‌های ساده به کاربران پاداش می‌دهند. در هر صورت برای دریافت پاداش، کاربر باید یک کیف پول ارز دیجیتال داشته باشد.

تسک‌ها ممکن است شامل تماشای ویدیو، خواندن مقالات، مشاهده تبلیغات، بازی کردن و شرکت در نظرسنجی‌ها باشند. بعضی سرویس‌ها از کاربر می‌خواهند که افرادی را به آن معرفی کنند. این نوع تسک‌ها مشخص و واضح هستند و معمولاً به راحتی انجام می‌شوند، اما بعضی اوقات ممکن است تسک‌ها وقت‌گیر باشند.

با تکمیل کردن تسک‌ها، کاربران مقدار بسیار کمی ارز دیجیتال پاداش می‌گیرند. با این حال اگه به‌صورت مدام از فاست‌ها استفاده کنید، در طول زمان پاداش‌ها جمع می‌شوند و شاید به یک مقدار قابل‌قبول برسند.

چه نوع ارز دیجیتالی را می‌توان از فاست ها دریافت کرد؟

انواع ارز دیجیتالی که می‌توانید از فاست به دست آورید بسته به وب‌سایت فاست متفاوت است. برخی از فاست ها فقط بیت کوین را توزیع می‌کنند، درحالی‌که برخی دیگر ممکن است ارزهای دیجیتال دیگری مانند اتریوم، لایت کوین یا دوج کوین را توزیع کنند.

کسب درآمد ارز دیجیتال از طریق فاست

کسب درآمد ارز دیجیتال از طریق فاست، یکی از ساده‌ترین و کم‌درآمدترین روش‌ها برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال است. برای کسب درآمد از طریق فاست، باید در ابتدا یک کیف پول ارز دیجیتال ایجاد کنید. سپس، آدرس کیف پول خود را در فاست مورد نظر وارد کنید و شروع به انجام وظایف کنید. پس از تکمیل هر وظیفه، پاداش شما به کیف پول شما واریز می‌شود.

فاست یکی از راه‌های کسب درآمد از ارزهای است که در آن برای به دست آوردن دارایی دیجیتال، به بخرید، فروش یا معامله‌ رمزارز ندارید. در این روش شما می‌توانید به‌راحتی و تنها با انجام کارهایی ساده، مقادیر کمی بیت کوین، اتریوم و رمز‌ارزهای دیگری را به صورت رایگان به‌ دست آورید.

فاست های ارز دیجیتال نمی‌توانند جایگزین شغل اصلی شما شوند اما می‌توانند راهی سرگرم‌کننده برای کسب ارزهای دیجیتال رایگان با حداقل میزان تلاش باشند. به‌خصوص افرادی که تجربه چندانی در ارزهای دیجیتال ندارند، فاست های ارز دیجیتال می‌تواند تجربه اولیه خوبی برای آن‌ها باشد. باید توجه داشته باشید که کسب درآمد از طریق فاست، یک روش بلندمدت برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال نیست. برای کسب درآمد قابل‌توجه از ارزهای دیجیتال، باید از روش‌های دیگری مانند استخراج، ترید یا سرمایه‌گذاری استفاده کنید.

چند نکته برای افزایش درآمد از طریق فاست‌ها وجود دارد:

 • از چندین فاست مختلف استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا پاداش‌های بیشتری دریافت کنید.
 • هر روز از فاست‌ها استفاده کنید. هرچه بیشتر از فاست‌ها استفاده کنید، پاداش‌های بیشتری دریافت خواهید کرد.
 • از وظایف پیچیده‌تر استفاده کنید. وظایف پیچیده‌تر معمولاً پاداش‌های بیشتری دارند.

چگونه از فاست ها استفاده کنیم؟

استفاده از یک فاست بیت کوین خیلی ساده است. بعد از مراجعه به وب‌سایت فاست و ثبت نام در آن، آدرس کیف پول خود را وارد می‌کنید. سپس یک شمارنده، زمانی که شما در وب‌سایت می‌گذرانید را ثبت می‌کند و بعد از آنکه زمان مشخصی را در سایت گذراندید، می‌توانید با کلیک کردن روی دکمه «Claim Now» یا چیزی شبیه به این پاداش خود را دریافت کنید.

هنگام استفاده از فاست‌ها، باید به چند نکته توجه داشته باشید:

 • فقط از فاست‌های معتبر استفاده کنید. برخی از فاست‌ها کلاهبرداری هستند و ممکن است اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری یا از شما اخاذی کنند.
 • هرگز اطلاعات شخصی خود مانند شماره کارت اعتباری یا شماره حساب بانکی را در یک فاست وارد نکنید.
 • اگر از یک فاست مشکوک استفاده می‌کنید، مراقب باشید که به تبلیغات یا پیوندهایی که به شما ارائه می‌شود کلیک نکنید.
 • اگر هر گونه مشکلی با یک فاست دارید، بلافاصله استفاده از آن را متوقف کنید.

توجه کنید: قبل از استفاده از هر فاست ارز دیجیتال، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید تا از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. برخی از فاست های ارز دیجیتال کلاهبرداری هستند و ممکن است اطلاعات شخصی شما را جمع آوری یا از شما اخاذی کنند.

روش های کسب درآمد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا