سایت کلیکیکسب درآمد رایگان

میترا رنک کسب درآمد تبلیغات کلیکی و نمایشی

بررسی و مانیتورینگ سایت کلیکی میترا رنک

میترا رنک (به انگلیسی: mitrarank) یک شرکت تبلیغات کلیکی ایرانی معتبر و قدیمی است. کاربرها می توانند از قسمت کسب درآمد شخصی به صورت بازدید خودکار از سایت ها، جستجو در گوگل، یاهو و… بازدید غیرخودکار (دستی)، انجام وظیفه های کوچک، ساخت سایت رایگان و… درآمد کمی کسب کنند همچنین روش های متنوع مناسب برای کسب درآمد از وب سایت، وبلاگ، کانال ها و صفحه های پر بازدید مانند دریافت کد نمایش تبلیغ های متنوع، کوتاه کردن و مدیریت لینک ها، همکاری در نمایش بک لینک، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، بارگذاری و مدیریت فایل ها درآمد بیشتری کسب کنند.

آموزش ثبت نام در سایت میترا رنک

برای ثبت نام در سایت کلیکی میترا رنک Mitra Rank از منو بالا سایت روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در سایت میترا رنک

بخش A: در این بخش برای ثبت نام ایمیل خود را وارد کنید.

بخش B: در این بخش هم رمز عبور خود را وارد کنید.

بخش C: در این بخش هم جواب سوال تصویر رو وارد کنید.

برای تکمیل ثبت نام روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید و بعد از ثبت نام اکانت خود را فعال کنید.

برای ورود به سایت کلیکی میترا رنک از قسمت “ورود” می توانید استفاده کنید همچنین اگر رمز عبور خود را فراموش کردید از بخش “بازیابی” استفاده کنید.

کسب درآمد از سایت کلیکی میترا رنک

بعد از ورود به پیشخوان ویترا رنک از بخش های مختلف می توانید کسب درآمد کنید.

کسب درآمد از سایت کلیکی میترا رنک

کسب درآمد از بازدید خودکار

با کلیک روی کلید “شروع بازدید خودکار هوشمند” سایت به صورت خودکار یک صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای و پس از 30 ثانیه یک صفحه بازدید خودکار چند پنجره ای را باز می کند. بازدید از طریق صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای آغاز شده و زمانی که بازدیدهای موجود در این صفحه به پایان رسید، به صورت خودکار بازدید خودکار چند پنجره ای فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

ترجیحا بهتر است هر دو صفحه بازدید خودکار تک پنجره ای و چند پنجره ای را همزمان باز نگه دارید. سایت به صورت خودکار بخش بازدید خودکار چند پنجره ای را معلق نگه می دارد و پس از اتمام بازدیدهای موجود در بخش بازدید تک پنجره ای، فرآیند بازدید چند پنجره ای را آغاز خواهد کرد و به این ترتیب می توانید از درآمد موجود در هر دو بخش به صورت کامل بهره مند شوید.

تفاوت فعالیت در بخش بازدید خودکار تک پنجره ای و چند پنجره ای، در تعداد وب سایت هایی است که به صورت همزمان بازدید می شوند. در بخش بازدید تک پنجره ای فقط یک وب سایت، در لحظه باز و مشاهده می شود اما در بخش بازدید خودکار چند پنجره ای، 2 تا 5 وب سایت به صورت همزمان باز می شوند و مجموع عایدی از انجام بازدید های همزمان تمامی وب سایت ها به حساب کاربر شارژ خواهد شد.

پیشنهاد می شود زمان هایی که به رایانه خود نیاز ندارید و یا هزینه اینترنت رایگان است مانند شب ها و یا صبح زود، این صفحه را فعال کنید. به این ترتیب علاوه بر کسب درآمد، هزینه و یا مزاحمتی برای فعالیت های روزانه شما ایجاد نخواهد شد.

کسب درآمد از جستجو در گوگل

با ورود به صفحه انجام سفارش ها، یک سفارش جدید برای انجام آماده شود. برای شروع انجام سفارش، روی لینک “ورود به صفحه جستجو” کلیک نمایید تا وارد سایت جستجو مانند گوگل شوید. به صفحه انجام سفارش برگشته و کلمه کلیدی ارائه شده را کپی نموده و در فیلد جستجو وارد و روی کلید جستجو کلیک نمایید تا نتایج جستجو نمایش داده شود.

حال مجددا به صفحه انجام سفارش برگشته و آدرس وب سایت را کپی کنید ( آدرس وب سایت مورد نظر تنها به واسطه کلیک روی کلید”ورود به نتایج جستجو” فعال شده و نمایش داده می شود ) حال آدرس را در نتایج جستجو پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. برای پیدا کردن سریع آدرس در نتایج جستجو، می توانید از امکان Find مرورگرتان استفاده کنید ( که برای پیدا کردن یک عبارت در صفحه جاری استفاده می شود ) برای فعال کردن این امکان، کلیدهای ترکیبی Ctrl و f را با هم فشار دهید.

پس از پیدا کردن وب سایت مورد نظر در لیست نتایج جستجو و کلیک روی آن، صبر کنید تا وب سایت مورد نظر کاملا بارگذاری شده و شمارنده میترا رنک نمایش داده شود. پس از اتمام شمارنده، پیامی با عنوان “سفارش با موفقیت انجام شد” نمایش داده می شود. حال صفحه جستجو را بسته و به صفحه انجام سفارش بازگردید و پاسخ سوال امنیتی را وارد کرده و روی کلید “تایید” کلیک نمایید. به این ترتیب مبلغ عایدی به حساب شما شارژ و این صفحه به صورت خودکار مجددا بارگذاری می شود تا یک سفارش جدید را برای کسب درآمد نمایش دهد.

کسب درآمد از بازدید دستی

برای فعالیت و کسب درآمد در این بخش، کافی است روی کلید “انجام سفارش” مربوط به هر از سفارش های موجود کلیک نمایید تا یک پنجره جدید باز شود. در پنجره جدید روی کلید شروع بازدید کلیک نمایید. متناسب با ارزش بازدید، ثانیه شمار شروع به شمارش کرده و پس از چند ثانیه و به صورت خودکار، یک پنجره جدید باز می شود.

لطفا این پنجره را تا پایان بازدید نبندید ( در صورت تمایل می توانید آن را بزرگتر کرده و محتوای آن را مشاهده و بررسی نمایید ) پس از اتمام مدت زمان انتظار، پنجره جدید به صورت خودکار بسته شده و یک کد امنیتی نمایش داده می شود. پاسخ سوال امنیتی را وارد کرده و روی کلید تایید کلیک نمایید تا بازدید با موفقیت انجام شود.

حال می توانید پنجره بازدید را بسته و سفارش دیگری را آغاز نمایید. در این بخش امکان انجام بازدید همزمان وجود ندارد و در صورتی که در جریان یک بازدید، سفارش دیگری را نیز باز کنید، سفارش قبلی لغو خواهد شد.

انجام وظیفه های کوچک

از طریق این بخش می توانید وظیفه های کوچکی را که توسط مشتریان در سیستم ثبت می شود را انجام داده و عایدی تعیین شده را دریافت نمایید. لطفا مراحل انجام وظیفه را به ترتیب ارائه شده انجام دهید و حتما پس از انجام کامل و صحیح وظیفه، طبق راهنمای ارائه شده، نسبت به ثبت نتیجه درخواستی اقدام نمایید.
عایدی حاصل از انجام وظیفه، پس از تایید مشتری به حساب کاربری شما شارژ خواهد شد. مشتری حداکثر 7 روز برای بررسی و تایید صحت انجام وظیفه وقت خواهد داشت و در صورتی که پس از این مدت، به وظیفه ها رسیدگی نکند، عایدی به صورت خودکار از طرف سایت به موجودی حساب کاربر شارژ خواهد شد.

پشتیبانی میترا رنک

یکی از بهترین بخش های پشتیبانی میترا رنک تالار گفتگو فعال این سایت است و همچنین شما از بخش گفتگو با پشتیبانی مستقیم می توانید ارتباط بگیرید.

روش های کسب درآمد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا